Bozüyük Belediye Başkanı Mehmet Talat Bakkalcıoğlu, Kokoreççiler Çarşısı’nda esnafla bir araya geldi ve Tekke Mahallesi’nde Roman vatandaşlarla buluştu. Başkan Bakkalcıoğlu, ziyaretlerinde projelerini anlattı ve vatandaşların isteklerini dinledi.
Filenin Sultanları, FIVB Voleybol Milletler Ligi’nde Antalya etabının son maçında Fransa ile karşı karşıya geldi. A Milli Kadın Voleybol Takımı, 3-0 kazanarak rakibine set vermedi.